Hizmet Alanlarımız

 

TAŞIMA YEMEK HİZMETİ

İşletmenizde yemek üretimi yapılabilecek bir alan olmaması durumunda çözümü yine Teyvaş üretiyor. Merkez mutfağımızda en kaliteli malzemeler ile en hijyenik şartlarda ürettiğimiz yemekleri müşterilerimizin istediği saatte işletmelerine ulaştırıyor ve servisini sağlıyoruz.

 

YERİNDE ÜRETİM

Yemeğinizi fabrikalarınızda kalite ve hijyen standartlarında üretiyor, yemekhanenizde uzman kadromuz ve ekibimiz ile sizlere servis ediyoruz.

 

 

Toplu yemek hizmetleri

Kuruluşunuzun kendi mutfağında, aşçılarımız, toplu yemek servis elemanlarımız ve yöneticilerden oluşan ekibimizle mutfağınızı devralıp işletiyoruz. Tabldot yemek.

Merkezi mutfağımızda ürettiğimiz yemeği hijyenik şartlarda restoranlarınıza ulaştırıp kendi elemanlarımızla toplu yemek servisi yapıyoruz. Polesan toplu yemek fabrikaları.

İŞYERİNİZE
Tadsan Yemek, personelinizin şirket bağlılığının arttırmasını, kurum ruhunun gelişmesini sağlayan ve iş veriminizi yükselten yemek ve hizmetleri sunar.

FABRİKANIZA
Tadsan Yemek, işçilerinize ihtiyaç duydukları çeşit ve kaloride yemekler sağlar, çalışma barışının ve randımanın istediğiniz düzeyde olmasına yardım eder.

OKULUNUZA
Tadsan Yemek, anaokulundan üniversiteye kadar bütün öğretim kurumlarında öğrencilerin yaşlarına göre sağlıklı, lezzetli, eğlenceli yemek ve hizmetleri sunar.

ŞANTİYENİZE
Tadsan Yemek, yönetici ve personelinizin geçici olarak yerleştiği şantiyelerde hayatın güzel ve mutluluk verici olduğunu, sıcak ve lezzetli yemekleri ile anlatır.

 

 

Özel Gün Yemekleri

· Düğün

· Sünnet

· Hayır Yemek Organizasyonları

· İftar Yemek Organizasyonları

· İftar Çadırı Kurulumu

· Bayi yemekleri

· Göl gezileri

· Göl turları

· Seminer organizasyonları

·  Fuar ikramları

· Çocuk şenlikleri

· Öğrenci gezileri

· Öğrenci şenlikleri 

· Açılış davetleri

· Dogum günü

· Toplantı organizasyonları

· İş toplantıları

 
Eğitim Kurumlarına Yemek Hizmetleri

· Ana Okulları

· Kreşler

· İlköğretim

· Yurtlar

· Liseler